Dolby Atmos

Přeskočit navigaci

Olomouc

Nacházíte se zde: Program » Filmy » Tři billboardy kousek za Ebbingem

Tři billboardy kousek za Ebbingem

Three Billboards near Ebbing, Missouri

komedie / drama

USA, 2018, 115 min.


Režie: Martin McDonagh

Scénář: Martin McDonagh

Hrají: Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell, Abbie Cornish, Lucas Hedges, Željko Ivanek, Caleb Landry Jones, Clarke Peters, Samara Weaving, John Hawkes, Peter Dinklage

Vstupenky

Informace: +420 723 755 320 (13.00 - 20.00 hod.)

Hodnocení filmu:

IMDB.com

8.3/10

Hodnocení diváků

9/10

Termíny projekce

Datum Přístupnost Znění Verze Časy projekce
Pondělí 22. 1. 15 tit 2D 18:40 21:20
Úterý 23. 1. 15 tit 2D 18:40 21:20
Středa 24. 1. 15 tit 2D 18:40 21:20

Mildred Haynesové (Frances McDormand) zavraždili dceru. A protože se vyšetřování už několik měsíců bezvýsledně vleče, rozhodne se jednat. U vjezdu do města vylepí na tři billboardy velmi kontroverzní vzkazy adresované váženému šéfovi místní policie (Woody Harrelson).

Tímto nezvyklým činem začíná bitva mezi Mildred a zástupci zákona. Když se do věci vloží ještě další policista (Sam Rockwell), nevyzrálý maminčin chlapeček se zálibou v násilí, souboj mezi místním policejním oddělením a osamělou, ukřivděnou a hlavně rozzuřenou bojovnicí se může rozjet na nejvyšší obrátky.

Komediální drama plné černého humoru napsal a natočil Oscarem oceněný režisér Martin McDonagh. „To, co se stalo Mildredině dceři, je smutné a strašné a cítil jsem, že nejdůležitější bude udržet to v rovině komedie i navzdory vší té zoufalé černi,” říká McDonagh. Hlavní roli napsal přímo na tělo herečce Frances McDormand, která ji charakterizovala slovy: „Myslím, že nemusíte vždycky chápat Mildredino chování, ale určitě ji nebudete nikdy nenávidět a pomlouvat.

Film Tři billboardy kousek za Ebbingem již získal ocenění na festivalech v Benátkách a Torontu a je považován za jednoho z adeptů na blížící se Oscary.

Trailer

Fotogalerie

22

cinemart bontonfilm bioscop a-company   

pepsiKinoboxrádio hanástudent agencyolomoucký deníkt-mobile    

Nahoru