Dolby Atmos

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Program » Filmy » Pod vodou

Pod vodou

Underwater

Akční / Thriller / Horor / Sci-Fi

USA, 2020, 95 min.


Režie: William Eubank

Scénář: Brian Duffield, Adam Cozad

Hudba: Marco Beltrami, Brandon Roberts

Hrají: Kristen Stewart, Vincent Cassel, Jessica Henwick, John Gallagher, Jr., Mamoudou Athie, Gunner Wright, T. J. Miller...

Hodnocení filmu:

IMDB.com

5.8/10

Hodnocení diváků

0/10

Skupina vědců pracujících 11 kilometrů pod hladinou oceánu v podmořské laboratoři se snaží po ničivém zemětřesení dostat do bezpečí. Temnota neprozkoumaného mořského dna ale není to jediné, čeho se musí obávat… Něco tam na ně v hlubině číhá.

Je to možná nejhorší a nejnebezpečnější pracoviště na Zemi. Podmořská vědecká laboratoř stojí na jednom z nejhlubších míst mořského dna. Je obklopena naprostou temnotou, svírána strašlivým tlakem, teplota okolní vody se blíží nule. Výzkumný tým provádí sondážní vrty, když přijde nečekané a ničivé zemětřesení. Do této chvíle bezpečné prostory laboratoře se stávají smrtelnou pastí.

Jednotlivé části vědeckého komplexu jsou extrémními tlaky vody drceny jako papírové krabice. Jedinou šancí pro přeživší členy posádky je evakuace pomocí hlubinných skafandrů. Jenže v okamžiku, kdy se ocitnou mimo zdevastovanou stanici, zjistí, že jejich zásahy do mořského dna a následné zemětřesení probudily něco, co do této chvíle zůstávalo ukryté pod mořským dnem. Něco neznámého. Něco děsivého.

Trailer

cinemart bontonfilm bioscop a-company    

pepsiKinoboxrádio hanáolomoucký deník      

Nahoru