Dolby Atmos

Přeskočit navigaci

Olomouc

Nacházíte se zde: Program » Akce » PREMIERE EXTRA

PREMIERE EXTRA

Extra filmy - Extra koncerty - Extra zážitky
PREMIERE EXTRA

Jedině v PREMIERE CINEMAS můžete nyní shlédnout obnovené premiéry kultovních klasik jako Kmotr, Trainspotting, Pulp Fiction na vekém plátně, nové artové snímky putující přímo z filmových festivalů nebo koncerty Vašich oblíbených kapel - v cyklu PREMIERE EXTRA pro všechny filmové a hudební nadšence.

 

Program na rok 2018*:

* Program je průběžně doplňován.Vstupné na koncerty v rámci Premiere Extra je 222 Kč.

Filmy v cyklu Premiere Extra jsou v programu označeny logem   .

 

Premiere Cinemas otevřelo premiérou digitální verze slavného Kmotra ve středu 9.3. 2016 v 19,00 nový cyklus Premiere Extra. Diváci měli poprvé možnost shlédnout toto legendární dílo ve vysoké kvalitě na velkých plátnech našich nejmodernějších kin, v Praze, V Premiere Extra čekají diváky také další lahůdky. Kultovní trháky, které letos, exkluzivně do našich multiplexů, ve vysoké digitální kvalitě přinese distributor Panonnia Entertainment (Indiana Jones, Total Recall, Terminátor, Rocky a další). Dále také očekávané novinky letošního roku, navíc nové i starší koncerty v revolučním prostorovém zvuku Dolby Atmos, který stále můžete najít pouze v naší síti kin. 

Chuťovky stříbrného plátna pro Vás ​osobně pečlivě vybíráme, ale rádi si necháme poradit. Máte film, o kterém si myslíte, že by stál za uvedení v cyklu PREMIERE EXTRA? Napište nám svůj tip na ​naši facebookovou stránku.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu

PREMIERE CINEMAS

      


Zpět na přehled

cinemart bontonfilm bioscop a-company    

pepsiKinoboxrádio hanáolomoucký deník t-mobile     

Nahoru