Dolby Atmos

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Program » Filmy » Ava: Bez soucitu

Ava: Bez soucitu

Ava

Akční / Thriller

USA, 2020, 96 min.


Režie: Tate Taylor

Scénář: Matthew Newton

Hudba: Bear McCreary

Hrají: Jessica Chastain, Colin Farrell, John Malkovich, Common, Geena Davis, Diana Silvers...

Hodnocení filmu:

IMDB.com

5.8/10

Hodnocení diváků

10/10

Termíny projekce

Datum Přístupnost Znění Verze Časy projekce
Pátek 14. 8. 15 tit 2D 19:30
Sobota 15. 8. 15 tit 2D 19:30
Neděle 16. 8. 15 tit 2D 19:30
Pondělí 17. 8. 15 tit 2D 19:30
Úterý 18. 8. 15 tit 2D 19:30
Středa 19. 8. 15 tit 2D 19:30

Hollywoodská hvězda Jessica Chastain jako elitní nájemná vražedkyně Ava. Je sexy, smrtonosná a od své tajné organizace dostává ty nejvybranější zabijácké úkoly. Jedna operace ale nedopadne dobře a Ava se ocitne na útěku a na mušce svých bývalých kolegů. Všech. V dalších rolích hraje Colin Farrell nebo John Malkovich. Akcí nabitý thriller AVA: Bez soucitu natočil Tate Taylor, režisér thrilleru Dívka ve vlaku nebo dramatu Černobílý svět.

Ava je zatraceně sexy a setkání s ní přežije jen málokdo. Ava je výjimečně dobrá nájemná vražedkyně, která pro tajnou organizaci likviduje zadané lidské cíle. Dostává ty nejvybranější úkoly – obvykle kravaťáky z vysokých kruhů byznysu. Ava pracuje bez soucitu rychle, čistě a nenápadně v různobarevných parukách, chic kalhotových kostýmech nebo v elegantních večerních šatech. Po jedné zpackané akci se ale všechno nebezpečně změní. Organizace, pro kterou pracovala, potřebuje zahladit stopy. Oficiálně se má ukrýt, vzít si volno a dopřát si odpočinek. Neoficiálně ji šéf organizace chce poslat na odpočinek navěky a zcela bez soucitu vypíše Avu jako cíl k likvidaci.

Ava se mezitím rozhodne ukrýt doma, kde dlouhá léta nebyla, trochu napravit svoje vztahy s matkou a sestrou. Její otec mezitím zemřel a její expřítel a bývalý snoubenec propadl gamblingu a zapletl se s místní hráčskou mafií, kterou ona sama z dřívějška zná až příliš dobře. Nedá se říci, že by ji domov přivítal s otevřenou náručí. A to samozřejmě netuší, že se z ní stal kontrakt a oběť na odstřel a na každém kroku ji může čekat jiný zabiják.

Akční thriller Ava: Bez soucitu není film chladných a bezchybných superhrdinů. Na Avu se valí nebezpečí ze všech stran, stejně jako hrdinky filmů Atomic Blonde nebo Anna si musí poradit se zástupy hrdlořezů. K tomu ale bojuje i se svou rodinou a sama se sebou a svými démony.

Trailer

cinemart bontonfilm bioscop a-company    

pepsiKinoboxrádio hanáolomoucký deník      

Nahoru