Dolby Atmos

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Program » VIP

VIP

Zažijte OPRAVDOVÉ VIP
Exkluzivně v Premiere Cinemas Olomouc

Přestavte si zcela nový exkluzivní zážitek z filmu v kině. V nové PREMIERE VIP zóně si užijete luxusní elektronicky polohovatelná sedadla, fantastický výhled na obří filmové plátno, nejoblíbenější technologie jako 3D prostorový zvuk Dolby Atmos nebo 4K rozlišení pro neuvěřitelnou kvalitu obrazu. Vychutnáte si také neomezené občerstvení v rámci vaší VIP vstupenky.

 


Prémiová sedadla

Pohodlí a spokojenost našich zákazníků je pro nás naprostá priorita. Proto v zóně Premiere VIP představujeme nová luxusní sedadla od společnosti Encore Performance Seating, která reprezentují komfort a design bez kompromisů.

Více
Sedačky jsou kompletně elektronicky polohovatelné, a to včetně opěrky hlavy a prostorné integrované podnožky. Ve vybavení nechybí ani speciální vypolstrování pěnou a vrchní potah z kvalitních materiálů pro zajištění nejvyššího pohodlí. Sedadla pro páry navíc nabízejí odkládací stolek. Nedostatek prostoru a pocit stísnění u nás nikdy nebude problém. Ponořte se nejen do děje filmu, ale i do našich prémiových sedadel pro nezapomenutelný zážitek.
 

Vip salónek

Do VIP zóny vstoupíte speciálním vchodem. VIP salónek před kinosálem, který nabízí příjemné prostředí s posezením a unikátní atmosférou, je ideální příležitost pro setkání s přáteli a rodinou před začátkem promítání.

 

Neomezené občerstvení

Pro ještě komplexnější zážitek je v ceně VIP vstupenky zahrnuta neomezená konzumace popcornu a vybraných nealkoholických nápojů. Vše je možné si kdykoliv doplnit v samoobslužném baru, který se nachází právě ve vstupním salónku, do speciálních bezedných kornoutů a kelímků.

 

Kinosál

Samotný kinosál je nejprostornější v celém multiplexu Premiere Cinemas a disponuje stříbrným plátnem Harkness Spectral 240 o rozměrech 19 x 8 metrů, jedná se o největší plátno v Olomouci.

Více
Samozřejmě nechybí ani vybavení 3D prostorovou zvukovou technologií Dolby Atmos. Tento revoluční zvuk Vás obklopí ze všech< stran a okamžitě vtáhne do děje. Reproduktory jsou umístěné nejen po obvodu místnosti, ale i na stropě, tím je dosaženo nejrealističtějších zvukových efektů, které jste kdy zažili. Ostrý obraz bez jakéhokoliv kompromisu na kvalitě nabídne promítací zařízení. To vše ve vybraných filmových představení< dle aktuálního programu.
 

VAŠE OPRAVDOVÉ PREMIERE VIP - PREMIERE CINEMAS OLOMOUC ŠANTOVKA

Fotogalerie

cinemart bontonfilm bioscop a-company    

pepsiKinoboxrádio hanáolomoucký deník      

Nahoru