VIP

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Program » VIP

VIP

Premiere VIP
Exkluzivně v PREMIERE CINEMAS Olomouc

Představte si zcela nový exkluzivní filmový zážitek ve vašem multiplexu PREMIERE CINEMAS. Objevte PREMIERE VIP a užijte si luxusní elektronicky polohovatelná křesla, fantastický výhled na největší filmové plátno a neuvěřitelnou kvalitu obrazu. Při vaší návštěvě si vychutnejte vybrané občerstvení zdarma.

 


Luxusní sedadla

Pohodlí a spokojenost našich zákazníků je pro nás naprostou prioritou. Proto v PREMIERE VIP představujeme nová luxusní křesla Encore Performance Seating, která reprezentují design a komfort bez kompromisu. Křesla jsou kompletně elektronicky polohovatelná, a to včetně opěrky hlavy a prostorné podnožky. Svoboda pohybu, příjemná volnost a dostatek prostoru budou vašimi hlavními pocity při sledování vašeho vybraného filmu. Ponořte se nejen do jeho děje, ale i do našich pohodlných křesel pro nezapomenutelný zážitek. 

 

Vip salónek

Do PREMIERE VIP vstoupíte zvláštním vchodem. VIP salónek před největším kinosálem, který vám nabízí příjemné prostředí s posezením a unikátní atmosférou, je ideálním místem pro setkání s přáteli nebo rodinou před filmovým představením. VIP salonek je vám k dispozici 30 minut před začátkem promítání a uzavírá se až 10 minut před koncem filmu.

 

Neomezené občerstvení

Pro ještě úplnější zážitek je v ceně vaší VIP vstupenky zahrnuta neomezená konzumace popcornu, nachos, kávy  a vybraných točených nealkoholických nápojů. Občerstvení je možné si průběžně kdykoli doplnit v samoobslužném baru, který se nachází právě ve vstupním VIP salónku. Kromě toho je možné si přikoupit také vybrané alkoholické nápoje a sladkosti podle aktuální nabídky.

 

Prémiový kinosál

Samotný kinosál je nejprostornějším a nejlépe vybaveným sálem v celém multiplexu PREMIERE CINEMAS Olomouc. Pro zákazníky PREMIERE VIP je v kinosále vyhrazena zvláštní oddělená VIP zóna, která divákům poskytuje maximální pohodlí díky prémiovým elektricky polohovatelným křeslům. Ta jsou umístěna v horní části tak, aby zajistily co nejlepší výhled na plátno z ideálního pozorovacího úhlu bez zkreslení obrazu a současně umožnily vychutnat si ozvučení ze všech zvukových kanálů na sto procent.

 
Kinosál disponuje stříbrným plátnem Harkness Spectral 240 o rozměrech 19 x 8 metrů, jedná se o největší filmové plátno ve městě. Nechybí zde ani vybavení prostorovou zvukovou technologií Dolby Atmos. Tento revoluční 3D zvuk vás obklopí ze všech stran a okamžitě vás vtáhne do děje. Reproduktory jsou umístěny nejen po obvodu kinosálu, ale také na stropě, tím je dosaženo těch nejrealističtějších zvukových efektů, jaké jste kdy v kině zažili. Ostrý obraz bez kompromisu v kvalitě nabídne neuvěřitelné 4K rozlišení, které přináší 4x více pixelů než běžná projekce. To vše ve vybraných filmových představení podle aktuálního programu.
 

Dárkové poukázky

Potěšte své blízké VIP dárkovými poukázkami na vstupenky do PREMIERE VIP. Zakoupíte je v luxusním dárkovém designu v pokladně PREMIERE CINEMAS nebo také online. VIP dárkové poukázky mají platnost 6 měsíců a platí na jakékoliv promítání v PREMIERE VIP. 

Máte-li dárkovou poukázku do Premiere VIP, můžete si svá místa zarezervovat e-mailem:

vip.olomouc@premierecinemas.cz

 

VAŠE OPRAVDOVÉ PREMIERE VIP - PREMIERE CINEMAS OLOMOUC ŠANTOVKA

 

Program
 

cinemart bontonfilm bioscop a-company     pepsi  

Nahoru