VIP

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Program » Filmy » Esa z pralesa 2: Světové dobrodružství

Esa z pralesa 2: Světové dobrodružství

Les As de la jungle 2 - Opération tour du monde

Animovaný / Dobrodružný

Francie, 2023, 88 min.


Režie: Laurent Bru, Yannick Moulin, Benoît Somville

Scénář: David Alaux, Eric Tosti, Jean-François Tosti

Hudba: Olivier Cussac

Hrají: V českém znění: Daniel Krejčík „tučňák Maurice“, Igor Bareš „koala Igor“, Jakub Kohák „Bob“, René Slováčková „Patricia“, Zdeněk Mahdal „Bobr“, Josef Polášek „All“, Jaromír Meduna „nosorožec Goliáš“, David Novotný „Gilbert“, Tomáš Juřička „Svišť"...

Hodnocení filmu:

 

Hodnocení diváků

9/10

Koho voláme na pomoc, když nám teče do bot? Přece Esa z pralesa!

S.O.S.! Tajemný superpadouch pokryl džungli toxickou růžovou pěnou, která vybouchne při kontaktu s vodou! A do období dešťů zbývá méně než měsíc… 

Na pomoc jsou přivoláni ti nejlepší z nejlepších. Esa z pralesa! Naši hrdinové, ke kterým se přidávají noví spojenci, musí najít protilátku. Od ledových zemí na severu, přes Evropu, Asii a Střední východ se vydávají na své největší dobrodružství. Tentokrát proti nim stojí protivník chytřejší a ďábelštější než kdy předtím. 

Pro Maurice a jeho přátele začíná neúprosný závod s časem v boji za záchranu jejich domova!

Po ohromném úspěchu prvního celovečerního animáku Esa z pralesa v roce 2017 přichází nové dobrodružství slavné neohrožené bandy.

Zábavná rodinná komedie nás vezme na velkolepé putování napříč kontinenty, kde naši hrdinové čelí novým výzvám, podlým nepřátelům i nečekaným láskám.

Trailer

cinemart bontonfilm bioscop a-company     pepsi  

Nahoru