VIP

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Program » Filmy » Tlapková patrola ve filmu

Tlapková patrola ve filmu

Paw Patrol: The Movie

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2021, 88 min.


Režie: Cal Brunker

Scénář: Bob Barlen, Cal Brunker, Billy Frolick

Hudba: Heitor Pereira

Hrají: Ivana Korolová – Veselá, Pavel Tesař, Martin Trnavský, Libor Terš, Filip Švarc

Hodnocení filmu:

 

Hodnocení diváků

10/10

Termíny projekce

Datum Přístupnost Znění Verze Časy projekce
Pátek 17. 9. P cz 2D 13:50
Sobota 18. 9. P cz 2D 10:00 12:00 13:50
Neděle 19. 9. P cz 2D 10:00 12:00
Pondělí 20. 9. P cz 2D 13:50
Úterý 21. 9. P cz 2D 13:50
Středa 22. 9. P cz 2D 13:50

Asi nejslavnější a rozhodně nejroztomilejší záchranáři vyrážejí na plátna kin ve svém prvním filmovém dobrodružství. A bude to pořádná jízda, ostatně co jiného byste mohli od Tlapkové patroly čekat.

Tlapková patrola patří k největším fenoménům současnosti. Psí záchranáře, kteří umějí létat s letadlem (kříženkyně Skye), hasit požáry (dalmatin Marshall), strážit zákon (německý ovčák Chase) a dělat spoustu dalších užitečných věcí (ostatní čtyřnozí chlupáči), milují děti po celém světě. Stejnojmenný televizní seriál láme rekordy ve sledovanosti stejně jako v prodeji hraček. Bylo jen otázkou času, než tahle odvážná štěňata zvednou laťku a vydají se do kina za svým dosud největším dobrodružstvím.

Jít do akce je přiměje Humdinger, špatností skrz naskrz prolezlý tlusťoch, který se právě stal starostou Adventure City. Kromě toho, že nemá rád psy, nesnáší ani ošklivé počasí, a má přístroj, který mu má pomoci k tomu, aby nebe nad Adventure City bylo naprosto bez mráčku. Jenže každý, kdo si takhle hraje na „pánaboha“, musí počítat s tím, že se to může nepěkně zvrtnout. Ale Humdinger s tím nepočítá a kvůli tomu se všichni obyvatelé města ocitnou ve velikém nebezpečí. Tlapková patrola je naštěstí připravená kdykoliv vyrazit i na tu nejnebezpečnější misi a zachránit i to, co se na první pohled zachránit nedá.

Trailer

cinemart bontonfilm bioscop a-company    

pepsiKinoboxrádio hanáolomoucký deník      

Nahoru