Dolby Atmos

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Program » Filmy » Večírek

Večírek

Komedie

ČR, 2021, 90 min.


Režie: Michal Suchánek

Scénář: Michal Suchánek

Hudba: Jiří Burian

Hrají: Jiří Langmajer, Tatiana Dyková, Karel Roden, Marek Taclík, Matěj Dadák, Marián Čekovský, Nela Boudová, Miroslav Vladyka, Petr Kolečko...

Hodnocení filmu:

Kinobox.cz

0%
 

Na večírku se postupně scházejí bývalí spolužáci. Toto setkání by se pravděpodobně neslo v duchu lehkého škorpení a nostalgických vzpomínek, jenže místo dalšího spolužáka zazvoní u dveří podomní prodavač a přinese nečekanou zprávu o kamarádovi, který už nikdy nedorazí. Účastníci večírku se za ním společně vydávají autobusem. Během cesty se ukáže, že mluvit o skutečných pocitech je mnohem složitější, než se zdá.

Sraz bývalých spolužáků přináší vždy řadu zajímavých situací, které se už před lety Michal Suchánek rozhodl sepsat do scénáře divadelní hry. Nyní na jejím základu vystavěl filmový scénář a pasoval se do role režiséra celovečerního filmu. Během léta snímek Večírek natočil, na podzim sestříhal, a letos by jej rád dovedl do kin. Mezi spolužáky se objeví například i Karel RodenMarek TaclíkMatěj DadákNela Boudová či Miroslav Vladyka. Ten se k partičce přimotá jako řidič jejich autobusu. I on ve filmu vidí velký potenciál. „Jsem si jistý, že Večírek bude výborný film,“ řekl herec. „Nejlepší komedie,“ přisadil si Marek Taclík.

cinemart bontonfilm bioscop a-company    

pepsiKinoboxrádio hanáolomoucký deník      

Nahoru